Hakkımızda
Hakkımızda

Hakkımızda

Temiz ve yeşil bir çevre üretim sloganı ile yola çıkan Hedef Metal sektöründe adının kalite ve güven ile anılmasını sağlamıştır. 1985 yılında kurulan işletmemiz kurulduğu günden bugüne mevcut ve yeni tüm müşteri taleplerini özenle karşılamış, zaman içinde en kaliteli ürün, en düşük fiyat ve müşteri odaklı tasarımlarıyla sektöründe öncü firmalardan birisi halini almıştır.

Hedef Çöp Konteyner 5000 m2 kapalı alanda kurulu fabrikasında uzman mühendis kadrosunun tasarımlarını her geçen gün kendini  güncelleyerek  ve ileri teknolojiyi yenilikçi tasarımlarıyla bir arada kullanarak, köklü üretim geçmişinin verdiği  güç ile metal çöp konteyner, yeraltı çöp konteyner, yerüstü çöp konteyner, atık toplama merkezleri, sıfır atık istasyonları üretiminde hizmet vermektedir.

Sahip olduğu vizyon ile müşteri memnuniyeti hususunda maksimum hassasiyetle üretimini gerçekleştirdiği çöp konteynerleri ile Türkiye’nin her yerinden kendisine ulaşan çöp konteyner taleplerini karşılayan Hedef Çöp Konteyner aynı zamanda dünyanın çeşitli ülkelerine de ihraç ettiği ürünleri ile içinde yaşadığı ülke için de katma değerli bir üretim gerçekleştirmektedir.

Hedef Çöp Konteyner ürünleri ile Ankara, İstanbul, İzmir başta olmak üzere Adana, Adıyaman, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Eskişehir, Hatay, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Sivas, Trabzon, Zonguldak,... gibi illerdeki çöp konteyner ihtiyaçlarını karşıladığı gibi Bulgaristan, Fas, Irak, Romanya, Rusya,… gibi pek çok dünya ülkelerinin de yeraltı ve yerüstü çöp konteyner ihtiyaçlarına da ürün arzı gerçekleştirmektedir.